Přeskočit na hlavní obsah

Získejte zdarma reklamní kampaň v Google AdWords

Studenti VŠE v rámci předmětu Marketing na internetu se letos opět zúčastní celosvětové soutěže Google Online Marketing Challenge. Této soutěže se studenti úspěšně účastní již od roku 2008.

O čem je celá tato akce? Studentské týmy připraví  pro zvolenou firmu reklamní kampaň v Google AdWords, tuto kampaň pak následně po dobu tří týdnů optimalizují a v závěru zhodnotí její výsledky. Rozpočet, se kterým pracují, je ve výši 250 USD, tedy asi 4 750 Kč.

Pokud máte web, který nejméně 6 měsíců přes Google AdWords nebyl propagován, můžete ho nabídnout studentům pro účely této soutěže a získat tak třítýdenní kampaň v hodnotě 250 USD včetně její přípravy a následné správy zdarma. Web samozřejmě musí vyhovovat obecným podmínkám inzerce v Google AdWords.

Své návrhy můžete s kontaktem vkládat do komentářů tohoto článku, popř. je zaslat na adresu stritesv [at] vse.cz

Studentské týmy si zpravidla několik webů z poskytnutých návrhů vyberou. Firma se účastí v soutěži k ničemu dalšímu nezavazuje, pro kvalitní přípravu kampaně je samozřejmě vhodná určitá míra spolupráce, zejména při přípravě strategie kampaně, velmi pomůže rovněž dočasný přístup do statistik návštěvnosti, ideálně Google Analytics.

Těšíme se na Vaše návrhy webů!

Více o soutěži najdete na http://www.google.com/onlinechallenge/

Komentáře

 1. Děkujeme za návrh, na uvedené adrese však bohužel zatím žádný web neběží...teprve připravujete?

  OdpovědětVymazat
 2. http://www.cerstverybybrno.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zajímavé téma, v inzerci bez konkurence, inzerovali jste již v Google AdWords?

   Vymazat
 3. Odpovědi
  1. Děkujeme, weby jsou už pro tento ročník bohužel vybrány, tak třeba příště.

   Vymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Virál Kofoly byl velmi úspěšný

Vánoční přání, které do e-mailů nosili andělé z Kofoly, se letos o Vánocích stalo hitem. Ještě 14 dnů před Vánoci bylo odesláno kolem půl milionu elektronických pohlednic. Bilance po svátcích? Češi si mezi sebou poslali více než 1,5 milionu vánočních přání z dílny agentury Advertures – statisticky vzato každý šestý obyvatel Česka dostal nebo poslal ze stránek kofola.cz přání, které do e-mailů nosil anděl z Kofoly. Zdroj: www.istrategie.cz

Jak na úspěšný Instagram aneb jak psát Instagramový text?

Nemít firemní Instagram či Facebook je v dnešní době téměř nemyslitelné. Pokud na těchto platformách chybíte, velmi často vzbuzujete v zákaznících nedůvěřivost. Proč tato firma není na sítích? Existuje stále? Je to reálný podnik? Když už však jdete správnou cestou a sítě využíváte, vyvstává zde důležitá otázka - jak být na sítích efektivní a přilákat své zákazníky?  Pokud uživatele zaujme obsah vašeho příspěvku (obrázek či video) přechází k popisku. Velmi často teprve zde dochází ke zlomovému bodu. Až díky textu lze podrobně vyjádřit to, jaká vaše společnost je, jaká je její mise, čemu se věnuje, či jak se chce stylizovat. Fotka bez popisku je jako článek bez nadpisu. V rámci psaní textu na Instagramu je hned několik věcí, které mohou vaše příspěvky pozdvihnout na vyšší úroveň. Přinášíme 10 tipů, které vám pomohou na cestě k ideálním popiskům. 1) Využijte první větu na maximum Při prohlížení svého feedu vidí uživatel Instagramu pouhých 125 znaků pod příspěvkem. Při tvorbě textu je tedy